Rezerwacja terminu przez formularz na dole strony lub telefonicznie +48 799 036 079

Tesoro Si

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na stronie salonu ślubnego Tesoro Si!


Ślub to jedno z najjaśniejszych, najbardziej niesamowitych i niezapomnianych wydarzeń w życiu pary młodej, a wspomnienia pozostaną w pamięci przez wiele lat. W przeddzień tego wspaniałego dnia zapraszamy panny młode do odwiedzenia naszego salonu ślubnego i zanurzenia się w bajecznym świecie sukien ślubnych.


Współczesne panny młode są dobrze zorientowane w modzie i najczęściej wiedzą jak chciałyby wyglądać na swoim ślubie, dlatego oferujemy suknie ślubne i dodatki w różnych stylach. Nasz salon ślubny we Wrocławiu posiada kilka kolekcji, w których znajdują się suknie typu princessa oraz te dopasowane, białe lub w innych odcieniach, z trenem lub bez, ręcznie haftowane i zdobione koronkami, koralikami i gipiurą.
W salonie można wybrać suknię z katalogu lub wypożyczyć wymarzoną kreację, a także uszyć wymarzoną suknię na miarę.


Oczywiście w naszym salonie ślubnym znajdziecie Państwo szeroki wybór dodatków ślubnych: welony, bolerka, futerka, biżuterię, podwiązki i rękawiczki, ręcznie robione akcesoria ślubne. Bierzemy pod uwagę wszystkie niuanse potrzebne do zorganizowania bezkonkurencyjnego wesela. Mamy wszystko, czego Państwo potrzebują, najlepszej jakości i w przystępnych cenach.


Kochamy to, co robimy, dlatego ważne jest dla nas, aby każda panna młoda, która odwiedzi nasz salon ślubny, miała wyłącznie pozytywne wrażenia podczas wyboru sukni i w ogóle przygotowań do swojego ślubu.


Czekamy na Państwa w naszym salonie!

  • Strona internetowa
  • katalog