Rezerwacja terminu przez formularz na dole strony lub telefonicznie +48 799 036 079

ZAMÓWIENIE

Zamówienie sukni realizowane jest poprzez stronę www.tesorosi.pl. Klient wybiera suknię, która mu się podoba i składa zamówienie poprzez koszyk na stronie. Następnie nasz pracownik kontaktuje się z klientem, aby doprecyzować wszystkie szczegóły zamówienia. Po tym klienci otrzymują numer konta do wykonania przelewu. Gdy pieniądze wpłyną na nasze konto, natychmiast rozpoczynamy szycie zamówionej sukni. Gdy sukienka jest gotowa i sprawdzona przez naszych pracowników, jest przygotowywana do wysyłki do klienta.

OPLATA

Zapłata za zamówienie odbywa się poprzez przelew bankowy dokonywany przez klienta na kwotę zamówienia. Klient ma do 5 dni kalendarzowych na wprowadzenie ewentualnych zmian w zamówieniu lub jego anulowanie. Po upływie 5 dni kalendarzowych zamówienie może zostać przekazane do produkcji i od tego momentu klient traci prawo do zwrotu środków. Klient ma prawo do zwrotu pieniędzy za zamówienie tylko do momentu, gdy zamówienie zostanie przekazane do produkcji.

DOSTAWA

Koszt dostawy jest wliczony w cenę sukni. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 miesiąca do 3 miesięcy, w zależności od sezonowości. (orientacyjny czas wykonania konkretnej sukni można ustalić z nami za pośrednictwem e-maila). Należy również uwzględnić czas dostawy sukni przez kuriera: na terenie Polski - do 2 dni roboczych, na terenie Unii Europejskiej od 2 do 10 dni kalendarzowych, do pozostałych krajów od 5 do 20 dni kalendarzowych.

 

Po otrzymaniu przesyłki Klient powinien dokładnie sprawdzić stan opakowania i jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych uszkodzeń bądź innych nieprawidłowości powinien w obecności kuriera sporządzić protokół ze szkody oraz zawiadomić Sprzedawcę.

 

W przypadku odmowy przyjęcia przesyłki lub braku możliwości jej doręczenia z przyczyn leżących po stronie Klienta, Sprzedawca posiada uprawnienie do obciążenia Klienta kosztami poniesionymi w związku z taką sytuacją (np. koszty zwrotu przesyłki do Sprzedawcy lub ponownej wysyłki do Klienta).

ZWROT

Prace nad Pani zamówieniem zaczynamy odrazu po złożeniu przez Pani zamówienia, dokonując wszelkich niezbędnych przygotowań, zamawiając tkaniny i dodatki, które zostaną użyte. W związku z tym, że każda suknia jest szyta na indywidualne miary i na zamówienie dla konkretnej panny młodej i nie będzie pasować nikomu innemu -nie przyjmujemy odwołań i prosimy o rzetelność i odpowiedzialność przy składaniu zamówienia.

  • Strona internetowa
  • katalog